Klubová výstava vítězů Polička 2013
3. a 4.8. se v Poličce konala klubová výstava vítězů, kompletní výsledky výstavy naleznete zde.
Klubová výstava vítězů 2013
Bohužel jsem se ze zdravotních důvodů nemohla letošní KVV zúčastnit, a tak nemám žádné fotografie, postupně ale budou dopněny fotografie od jiných fotografů.
Na titulní fotografii kluboví vítězové 2013, zleva Mirra Hartis Bohemia a Cak Hartis Bohemia
Z našich psů a fen a našich odchovů se výstavy zúčastnili tito jedinci:
- Jade Sherak - dorost - feny - dorost II. feny - velmi nadějná 2.
pokud naleznete ve výsledcích jakékoliv nesrovnalosti...
...informujte mě, prosím, buď telefonicky na čísle 777 860 720 či emailem na sherak@email.cz a případné chyby budou obratem opraveny, předem děkuji
Petra Knihová, sherak
Kluboví vítězové roku 2013:
výsledky budou přidávány postupně
děkuji za pochopení
třídy pracovní:
třída pracovní psi
(rozhodčí Ing. Karel Strouhal)
- VA1 - Cak Hartis Bohemia - výborný V-A 1, CAC, Klubový vítěz
- VA2 - Xanto z Agíru Bohemia - výborný V-A 2, Res.CAC
- VA3 - Alex R Veemtroppens - výborný V-A 3
- V1 - Obama Mir-Jar - výborný 1.
- V2 - Winner Ornis Bohemia - výborný 2.
- V3 - Sandokan z Arnultovic - výborný 3.
- (Furbo von der Kleinen Ranch, Magic z Arnultovic)
- V4 - Max Moravia Kar-Mi - výborný 4.
- (Idol Riwal Hof, Jenny Moravia Kar-Mi)
- V5 - Vando Gard Bohemia - výborný 5.
- V6 - Unox Vitaxis - výborný 6.
- V7 - Arys z Agíru Bohemia - výborný 7.
- V8 - Irros Hartis Bohemia - výborný 8.
- V9 - Dax Fabare Bohemia - výborný 9.
- (Dux di Casa Massarelli, Lotty von der Piste Trophe)
- V10 - Ikar Mihapa - výborný 10.
- (Cando von Steffen Haus, Hesy Mihapa)
- V11 - Dick Vitaxis - výborný 11.
- V12 - Xamb Perunius Bohemia - výborný 12.
- V13 - Eros z Agíru Bohemia - výborný 13.
- (Ray vom Fichtenschlag, Vicky Vitaxis)
- V14 - Wasco Ornis Bohemia - výborný 14.
- V15 - Percival Tobani - výborný 15.
- (Ilke von der Donauvorstadt, Mendy Tobani)
- V16 - Merlin Hartis Bohemia - výborný 16.
- V17 - Okim u Alfréda - výborný 17.
- (Quin od Policie ČR, Ivery z Františkovy zahrady)
- V18 - Ax z Kuřimského háje - výborný 18.
- (Hasko vom Gern-Tal, Pira Hartis Bohemia)
- V19 - Perry Provocativo - výborný 19.
- V20 - Toby z Kuřimského háje - výborný 20.
- (Troy Hartis Bohemia, Chira z Kuřimského háje)
- V21 - Taro Vikar - výborný 21.
- (Gordan vom Wolfsblick, Alfa von der Gligermühle)
- V22 - Tobiáš Anrebri - výborný 22.
- (Javir vom Talka Marda, Gizi Anrebri)
- VD - Daris Panatax - velmi dobrý
- VD - Aron Holli ze Suché - velmi dobrý
- (Olek von der Maineiche, Holliday Hartis Bohemia)
nenastoupili:
- - Douglas Anrebri - nenastoupil
- - Etsch z Agíru Bohemia - nenastoupil
- - Sony Moravia Kar-Mi - nenastoupil
odstoupili:
nesplnili (povaha):
- - Eduardo Cetrio - nesplnil (povaha)
- (Hill Mihapa, Lasi Z Prodašic)
- - Wesley Rumina Moravia - nesplnil (povaha)
- - Yukon Starý Samotár - nesplnil (povaha)
- - Zamp vom Holtkämper Hof - nesplnil (povaha)
- (Renzo vom Holtkämper See, Ginger von Haus Arranka)
- - Pharos z Jenive - nesplnil (povaha)
třída pracovní psi - dlouhosrstí
(rozhodčí Ing. Karel Strouhal)
- - Gringo Equidius - nenastoupil
- (Drago Equidius, Bety Equidius)
třída pracovní feny
(rozhodčí Ing. Jiří Novotný)
- VA1 - Mirra Hartis Bohemia - výborná V-A 1, CAC, BOB, Klubová vítězka
- VA2 - Wessy Ornis Bohemia - výborná V-A 2, Res. CAC
- VA3 - Jannie Hartis Bohemia - výborná V-A 3
- VA4 - Honey Hiszpanskie Srebro - výborná V-A 4
- V1 - Orsa Hartis Bohemia - výborná 1.
- V2 - Samba Provocativo - výborná 2.
- V3 - Chanel Vantaris - výborná 3.
- V4 - Larma Dlhá roveň - výborná 4.
- (Sapeur vom Gollerweiher, Thalia Dlhá roveň)
- V5 - Russian Roulette Provocativo - výborná 5.
- V6 - Xerie Ornis-Bohemia - výborná 6.
- V7 - Dea Lonadard - výborná 7.
- (Esco Vitaxis, Monica Lonadard)
- V8 - Juno Mirtan Bohemia - výborná 8.
- V9 - Mia Bri-Jack - výborná 9.
- V10 - Meggie Bri-Jack - výborná 10.
- VD - Sany Naspo - velmi dobrá
- (Pando vom Haus Frommer, Paxi Naspo)
- VD - Driny z Atarova sadu - velmi dobrá
- (Larry ze Stříbrného kamene , Aryka z Atarova sadu)
- VD - Jenny Skočická samota - velmi dobrá
- (Gerro Leryka, Ypsi z Pohraniční stráže)
- D - Yessie Anrebri - dobrá
- (Felix vom Haus Pixner, Gizi Anrebri)
- D - Yenny Anrebri - dobrá
- (Phalko vom Weinbergblick, Gizi Anrebri)
nenastoupily:
- - Akyra z Atarova sadu - nenastoupila
- - Ketty Astina - nenastoupila
- - Wella Framato Rolau - nenastoupila
nesplnily (povaha):
třídy dospívajících:
třída dospívajících psi
(rozhodčí ing. Karel Strouhal)
- VD1 - Yimmy Provocativo - velmi dobrý 1., Vítěz třídy
- VD2 - Ito Haus Triplet - velmi dobrý 2.
- (Fulz di Zenevredo, Ghana Haus Triplet)
- VD3 - Kemo z Podradbuzí - velmi dobrý 3.
- (Furbo von der Kleinen Ranch, Gita z Podradbuzí)
- VD4 - Nico Gard Bohemia - velmi dobrý 4.
- VD5 - Niko z Ladvelu - velmi dobrý 5.
- VD6 - Teddy Hartis Bohemia - velmi dobrý 6.
- VD7 - Portos Mir-Jar - velmi dobrý 7.
- VD8 - Iwan z Agíru Bohemia - velmi dobrý 8.
- VD9 - Oliver z Kadaňského podhradí - velmi dobrý 9.
- VD10 - Icon z Leutschau - velmi dobrý 10.
- VD11 - Rocky Abea z Mirkova chovu - velmi dobrý 11.
- VD12 - Dak Zelené terasy - velmi dobrý 12.
- VD13 - Quork Anrebri - velmi dobrý 13.
- (Scoot Favory Cross, Frederica Anrrebri)
nenastoupili:
- - Esprit from Georgeland - nenastoupil
- - Etox Schreidon - nenastoupil
- - Samo Romaxa - nenastoupil
- - Sanmarco Romaxa - nenastoupil
třída dospívajících feny
(rozhodčí Ing. Jiří Novotný)
- VD1 - Delien Ornis - Bohemia - velmi dobrá 1., Vítěz třídy
- VD2 - Perla Mir-Jar - velmi dobrá 2.
- VD3 - Corny od Ratibořské cesty - velmi dobrá 3.
- VD4 - Niki z Ladvelu - velmi dobrá 4.
- VD5 - Donay Ornis - Bohemia - velmi dobrá 5.
- VD6 - Gala z Kyjovského údolí - velmi dobrá 6.
- VD7 - Urra Hartis Bohemia - velmi dobrá 7.
- VD8 - Hessi z Joz-Dunu - velmi dobrá 8.
- VD9 - Gucci Girl Krásnoočko - velmi dobrá 9.
- VD10 - Arisha Big Diamond Bohemia - velmi dobrá 10.
- VD11 - Alexiss Irluka - velmi dobrá 11.
nenastoupily:
- - Debraa Vlady-Sal - nenastoupila
- (Jil Vlady-Sal, Iska vom Muikenschof)
- - Fantazzy z Lintichu - nenastoupila
- - Pegy Mir-Jar -
třída dospívajících feny - dlouhosrsté
(rozhodčí Ing. Jiří Novotný)
- VD1 - Elza Danbero - velmi dobrá 1., Vítěz třídy
- VD2 - Uniqa Hartis Bohemia - velmi dobrá 2.
- VD3 - Hanny Fabare Bohemia - velmi dobrá 3.
- (Dux di Casa Massarelli, Trischa Fabare Bohemia)
třídy mladých:
třída mladých psi
(rozhodčí Jiří Kučera)
- VD1 - Odin z Folinku - velmi dobrý 1., Vítěz třídy
- (Iliano vom Fichtenschlag, Fryga z Folinku)
- VD2 - Orion von Bad-Boll - velmi dobrý 2.
- VD3 - Bingo z Likonu - velmi dobrý 3.
- VD4 - Iron Maiden Fabare Bohemia - velmi dobrý 4.
- VD5 - Kayman z Agíru Bohemia - velmi dobrý 5.
- VD6 - Jango z Leutschau - velmi dobrý 6.
- (Cobra d´Ulmental, Quincy Perunius Bohemia)
- VD7 - Jeck z Agíru Bohemia - velmi dobrý 7.
- (Toby von der Plassenburg, Quen z Agíru)
- VD8 - Orus Krásnoočko - velmi dobrý 8.
- VD9 - Indor Sandau – Bohemia - velmi dobrý 9.
- (Willow vom Heidknapp, Kati vom Poxdorfer-Tannenhof)
- VD10 - Onyx z Folinku - velmi dobrý 10.
- (Iliano vom Fichtenschlag, Fryga z Folinku)
- VD11 - Choral Chaky Fabare Bohemia - velmi dobrý 11.
- (Ferrari vom Agilolfinger, Rabienne aus der Brunnenstrasse)
- VD12 - Xtreme Rumina Moravia - velmi dobrý 12.
- VD13 - Largo z Města karafiatů - velmi dobrý 13.
- VD14 - Clode Bengiro - velmi dobrý 14.
- VD15 - Ogir Bri-Jack - velmi dobrý 15.
nenastoupili:
- - Jupp z Leutschau - nenastoupil
- (Cobra d´Ulmental, Quincy Perunius Bohemia)
- - Ronny Bri-Jack - nenastoupil
- - Athos Suché Lazce - nenastoupil
třída mladých psi - dlouhosrstí
(rozhodčí Jiří Kučera)
- VD1 - Cirius Sluneční paseka - velmi dobrý 1., Vítěz třídy
- VD2 - Afrik z Likonu - velmi dobrý 2.
- VD3 - Bonpart ze Šumavské stráže - velmi dobrý 3.
třída mladých feny
(rozhodčí Jiří Kučera)
- VD1 - Vega Mir-Jar - velmi dobrá 1., Vítěz třídy
- VD2 - Hexe Ornis - Bohemia - velmi dobrá 2.
- VD3 - Chance Orsi Bohemia - velmi dobrá 3.
- VD4 - Worry Hartis Bohemia - velmi dobrá 4.
- VD5 - Odeta Bri-Jack - velmi dobrá 5.
- VD6 - Lara Vantaris - velmi dobrá 6.
- VD7 - Oxa z Ladvelu - velmi dobrá 7.
- VD8 - Xanta Rumina Moravia - velmi dobrá 8.
- VD9 - Inddy Fabare - velmi dobrá 9.
- VD10 - Ursi Moravia Kar-Mi - velmi dobrá 10.
- VD11 - Juliet Fabare Bohemia - velmi dobrá 11.
- VD12 - Bellissima Provocativo - velmi dobrá 12.
- VD13 - Daisy Framato Rolau - velmi dobrá 13.
- (Rocco von der Karl-May Höhle, Monza Framato Rolau)
- VD14 - Idole Krásnoočko - velmi dobrá 14.
- VD15 - Aiwa Blondýnblack - velmi dobrá 15.
- VD16 - Wendy z Lipé Moravia - velmi dobrá 16.
- VD17 - Xitta Rumina Moravia - velmi dobrá 17.
- VD18 - Aranka Suché Lazce - velmi dobrá 18.
- VD19 - Tulamorka Anrebri - velmi dobrá 19.
nenastoupily:
- - Alicia Provocativo - nenastoupila
- - Gaja z Územia zázrakov - nenastoupila
- - Gina z Územia zázrakov - nenastoupila
- - Pegy Džako - nenastoupila
- (Sirio vom Rauthal, Hasel Džako)
- - Urssi z Gargamellu - nenastoupila
třída mladých feny - dlouhosrsté
(rozhodčí Jiří Kučera)
- VD1 - Image Krásnoočko - velmi dobrá 1., Vítěz třídy
třídy dorostu:
dorost II psi
(rozhodčí pan Vítězslav Fiala)
- VN1 - Marko z Agíru Bohemia - velmi nadějný 1.
- VN2 - Xeiro Hartis Bohemia - velmi nadějný 2.
- VN3 - Xantto Hartis Bohemia - velmi nadějný 3.
- VN4 - Ronn Jihland - velmi nadějný 4.
- (Brett Bolifari, Isidora Mir-Jar)
- VN5 - Vandy z Arnultovic - velmi nadějný 5.
- (Opus vom Radhaus, Magic z Arnultovic)
- VN6 - Kross Fabare Bohemia - velmi nadějný 6.
nenastoupili:
- - Claudius Anrebri - nenastoupil
- - Jasper Ornis - Bohemia - nenastoupil
- - Junior Mil-Drag - nenastoupil
- (Jil Vlady-Sal, Rena Vlady-Sal)
- - Velcan z Gargamellu - nenastoupil
dorost II feny
(rozhodčí pan Vítězslav Fiala)
- VN1 - Orina Schwarzov dvor - velmi nadějná 1.
- (Remus vom Heinrichplatz, Quina Schwarzov dvor)
- VN2 - Jade Sherak - velmi nadějná 2.
- VN3 - Kenya von Haus Iv-Re - velmi nadějná 3.
- (Sam vom Grafenbrunn, Randie Riwal Hof)
- VN4 - Viky z Arnultovic - velmi nadějná 4.
- (Opus vom Radhaus, Magic z Arnultovic)
- VN5 - Otty Onyx Bohemia - velmi nadějná 5.
- VN6 - Xana z Hašku Držovice - velmi nadějná 6.
nenastoupily:
- - Ebby Aj-Pe Bohemia - nenastoupila
- - Efra Aj-Pe Bohemia - nenastoupila
dorost I psi
(rozhodčí pan Vítězslav Fiala)
- VN1 - Hanno Bofilari - velmi nadějný 1.
- (Iliano vom Fichtenschlag, Ivana Mir-Jar)
- VN2 - Jasko Schreidon - velmi nadějný 2.
- (Ferrari vom Agilolfinger, Sarah Schreidon)
- VN3 - Ulk z Folinku - velmi nadějný 3.
- (Fulz di Zenevredo, Vanda z Folinku)
- VN4 - Xero Mir-Jar - velmi nadějný 4.
- (Fulz di Zenevredo, Chiara Mir-Jar)
nenastoupil:
- - Kasper vom Lamorak - nenastoupil
- (Pacco vom Langenbungert, Dufte vom Lamorak )
dorost I feny
(rozhodčí pan Vítězslav Fiala)
- VN1 - Heidi Bofilari - velmi nadějná 1.
- (Iliano vom Fichtenschlag, Ivana Mir-Jar)
- VN2 - Hessy Bofilari - velmi nadějná 2.
- (Iliano vom Fichtenschlag, Ivana Mir-Jar)
- VN3 - Lussy Ornis-Bohemia - velmi nadějná 3.
- VN4 - Harrier od Basiora - velmi nadějná 4.
- VN5 - Umbi Abea z Mirkova chovu - velmi nadějná 5.
- VN6 - Tabi Gard Bohemia - velmi nadějná 6.
- (Hardy Gard Bohemia, Ambra Vitaxia )
- VN7 - Chipsi Vitaxis - velmi nadějná 7.
- VN8 - Florida Provocativo - velmi nadějná 8.
- VN9 - Jesy Schreidon - velmi nadějná 9.
- (Ferrari vom Agilolfinger, Sarah Schreidon)
- VN10 - Lessy Ornis Bohemia - velmi nadějná 10.
nenastoupily:
- - Cherry Daxis - nenastoupila
- - Kitty Ornis Bohemia - nenastoupila
- - Leya Ornis Bohemia - nenastoupila
- - Tara z Folinku - nenastoupila
- (Atos aus Agrigento, Bessi z Folinku)
třída dorost I. feny - dlouhosrsté
(rozhodčí Vítězslav Fiala)
- VN1 - Vendy Wolfeland - velmi nadějná 1.
nenastoupila:
- - Wanja von Alcudia - nenastoupila
třídy veteránů:
veteráni psi
(rozhodčí ing. Karel Strouhal)
- V1 - Onix z Prodašic - výborný 1., Nejlepší veterán
- (Onyx Vitaxis, Laky z Prodašic)
- V2 - Amon Brandy´s Bohemia - výborný 2.
- (Lewis Ro-Kop Bohemia, Brandy Bohemia Danol)
- V3 - Francesco Anrebri - výborný 3.
veteráni feny
(rozhodčí ing. Jiří Novotný)
- V1 - Ira Rumun ze Zlechova - výborná 1., Nejlepší veterán
- (Gassy Dlhá Roveň, Mona Abea z Mirkova chovu)
- V2 - Deisy Salli Bohemia - výborná 2.
- V3 - Lada Anrebri - výborný 3.
- V4 - Irys z Ja-Va-Hof - výborná 4.
- (Kameron Avax Hof, Onta z Jihomoravského kraje)
- V5 - Gara Daxis - výborná 5.
- V6 - Alma Salli Bohemia - výborná 6.
- (Ursus aus Agrigento, Betty Dlhá Roveň)
- V7 - Frenzi Daxis - výborná 7.
- V8 - Mikky Lonadard - výborná 8.
- (Olando vom Naturpark-Althmuhltal, Bessi Lonadard)
- V9 - Cora z Tehova - výborná 9.
- V10 - Monica Lonadard - výborná 10.
- (Olando vom Naturpark-Althmuhltal, Bessi Lonadard)
nenastoupily:
třída veteráni feny - dlouhosrsté
(rozhodčí ing. Jiří Novotný)
- V1 - Cedra Bohemia Tau - Ros - výborná 1.
- (Asco ze Zikmundova dvora, Maffi od Dagy Czech)