Oblastní výstava německých ovčáků Rokycany 6.10.2012
V sobotu 6.10. se konala každoroční oblastní výstava německých ovčáků v Rokycanech, kompletní výsledky výstavy a fotografie naleznete zde.
Oblastní výstava německých ovčáků Rokycany
Sobota 6.10.
(rozhodčí Ing. Jiří Novotný)
umístění našich fen:
na titulní fotografii nahoře: zleva Oblastní vítězka Bony z Kyjovského údolí a Oblastní vítěz Willy z Kyjovského údolí, další fotografie budou doplněny po jejich zpracování
Výsledky tříd psů
třída dorostu:
zleva Dak, Kery, Indor:
- VN1 - Dak Zelené terasy - velmi nadějný 1.
- VN2 - Kery z Podradbuzí - velmi nadějný 2.
- (Furbo von der Kleinen Ranch, Gita z Podradbuzí)
- VN3 - Indor Sandau – Bohemia - velmi nadějný 3.
- (Willow vom Heidknapp, Kati vom Poxdorfer-Tannenhof)
- VN4 - Labo z Podradbuzí - velmi nadějný 4.
- N - Ken ze Zlaťáku - nadějný
- (Kery Kamoš Durabo, Ursa ze Zlaťáku)
třída mladých:
zleva Oliver, Dax, Xarry, Fambo:
- VD1 - Oliver z Kadaňského podhradí - velmi dobrý 1., Vítěz třídy
- VD2 - Dax Fabare Bohemia - velmi dobrý 2.
- (Dux di Casa Massarelli, Lotty von der Piste Trophe)
- VD3 - Xarry z Krupičova mlýna - velmi dobrý 3.
- VD4 - Fambo Mo-Vake - velmi dobrý 4.
- VD - Togo Aites Bohemia - velmi dobrý
- (Gomo Aites Bohemia, Sarah Rivie)
třída dospívajících:
zleva Semino, Xatto:
- VD1 - Semino vom Natoplatz - velmi dobrý 1., Vítěz třídy
- VD2 - Xatto Niox - velmi dobrý 2.
- (Jordan Kateko, Ace Moravia Campanella)
- D - Illo od Roubenky - dobrý
- (Bady ze Svobodného dvora, Ussy od Roubenky)
- D - Lux Aritar Bastet - dobrý
- (Ero od Štiavnických hor, Tanja Aritar Bastet)
- - Urx z Krupičkova mlýna - nenastoupil
třída pracovní:
zleva Willy, Ilan, Gall, Brego, Verdi:
třída pracovní - dlouhosrstí:
- V1 - Querro Majorův háj - výborný 1., Oblastní vítěz
- (Uras von dem Schwarzen Nister, Feibi Majorův háj)
- V2 - Zanto z Milínova - výborný 2.
- VD - Xantto Majorův háj - velmi dobrý
- (Sam Beit vom Haboxer Mehagiva, Namba Majorův háj)
třída veteránů:
V1 Xandy:
Výsledky tříd fen
třída dorostu:
zleva Fantazzy, Duchess, Ebby:
- VN1 - Fantazzy z Lintichu - velmi nadějná 1.
- VN2 - Duchess Clark - velmi nadějná 2.
- VN3 - Ebby Clark - velmi nadějná 3.
- VN4 - Lara z Podradbuzí - velmi nadějný 4.
- VN5 - Niki z Ladvelu - velmi nadějný 5.
- VN6 - Gessina Navaro Bohemia - velmi nadějná 6.
- (Baru von Furstenbrunn, Hestra z Arnultovic)
- VN7 - Essy Daxis - velmi nadějný 7.
- VN8 - Quatima Damyl Junior - velmi nadějný 8.
- VN9 - Jasmína Stříbrné doly - velmi nadějný 9.
- VN10 - Abra Mystic Marango - velmi nadějný 10.
- VN11 - Joko ze Svobodného dvora - velmi nadějný 11.
- (Gerro Leryka, Chita ze Svobodného dvora)
- - Alba Framato Rolau - nenastoupila
- - Zita Rhodopy - nenastoupila
třída mladých:
zleva Gala, Fíbí, Hollyday:
- VD1 - Gala z Kyjovského údolí - velmi dobrá 1., Vítěz třídy
- VD2 - Fíbí Mo-Vake - velmi dobrá 2.
- VD3 - Hollyday Orsi Bohemia - velmi dobrá 3.
- VD4 - Drixi Daxis - velmi dobrý 4.
- VD5 - Zitta ze Šumavské stráže - velmi dobrá 5.
- (Chalif Framato Rolau, Nina ze Šumavské stráže)
- VD6 - Unna Aj-Pe Bohemia - velmi dobrá 6.
- (Irok de Intercanina, Vera z Herodesova domu)
- VD7 - Xarija z Krupičova mlýna - velmi dobrá 7.
- VD8 - Etna Stakor - velmi dobrá 8.
- (Kord Moravia Kar-Mi, Bona Stakor)
- VD9 - Aura Griam - velmi dobrá 9.
- VD10 - Fibbi Majorův háj - velmi dobrá 10.
- (Javir vom Talka Marda, Feibi Majorův háj)
- VD11 - Ebigeil Alanex - velmi dobrá 11.
- (Phalko vom Weinbergblick, Uxa z Dunajova sadu)
- VD12 - Dea z Duhového lesa - velmi dobrá 12.
- (Bart z Klídkova dvora, Bora z Duhového lesa)
- VD13 - E-mina Alanex - velmi dobrá 13.
- (Phalko vom Weinbergblick, Uxa z Dunajova sadu)
- VD14 - Darina ze Zacpalova chovu - velmi dobrá 14.
třída dospívajících:
zleva Iša, Tarra, Bastilla:
- VD1 - Iša Plzeňský park - velmi dobrá 1., Vítěz třídy
- VD2 - Tarra z Krupičkova mlýna - velmi dobrá 2.
- VD3 - Bastilla ze Zevlova dvora - velmi dobrá 3.
- VD4 - Airin Daxis - velmi dobrá 4.
- VD5 - Delli Majorův háj - velmi dobrý 5.
- (Angsbacken´s Rosso, Namba Majorův háj)
- VD6 - Greta z Klídkova dvora - velmi dobrá 6.
- (Ickx von Haus-Klonne, Betina Eqidius)
- VD7 - Nikita Vepeden - velmi dobrý 7.
- (Jaro Ja-He, Furie Vepeden)
- VD8 - Exa z Lomeckého polesí - velmi dobrá 8.
- (Quel od Policie ČR, Erika Mariko Bohemia)
- D - Fan z Petrova - dobrá
- (Bady ze Svobodného dvora, Bora z Petrova)
- - Rozárka z Ditčina dvora - nenastoupila
- (Aris Hvězdná skála, Tatranka Anrebri)
třída pracovní:
zleva V1 Bona, V3 April, V5 Katti, V6 Evanescence:
- V1 - Bony z Kyjovského údolí - výborná 1., Oblastní vítěz
- V2 - Fely z Podradbuzí - výborná 2.
- (Acky vom Haus Monika, Saskie z Podradbuzí)
- V3 - April Fabare Bohemia - výborná 3.
- (Eros vom Haus Portofino, Lotty von der Piste Trophe)
- V4 - Urania Clark - výborná 4.
- V5 - Katti z Města Karafiatů - výborný 5.
- V6 - Evanescence Avax Hof - výborná 6.
- V7 - Rata Schreidon - výborná 7.
- (Xonar Framato Rolau, Frea Schreidon)
- V8 - Hannie vom Haus Kirschental - výborná 8.
- VD9 - Harmony ze Zlaťáku - velmi dobrá 9.
- (Avar Bohemia Rom-Pan, Pam Hartis Bohemia)
- VD10 - Essi z Petrova - velmi dobrá 10.
- (Áron Oranto, Eny z Ulčova dvora)
- VD11 - Wiena Clark - velmi dobrá 11.
- VD12 - Gitta Anrebri - velmi dobrá 12.
- VD13 - Bubbi Majorův háj - velmi dobrá 13.
- (Angsbacken´s Rosso, Pumma Majorův háj)
- - Hestra z Arnultovic - nenastoupila
třída pracovní - dlouhosrsté:
- V1 - Wella ze Šumavské stráže - výborná 1., Oblastní vítěz
- V2 - Bushy ze Zlaťáku - výborná 2.
- (Ary z Valského údolí, Harieta ze Zlaťáku)
- V3 - Narra z Krupičkova mlýna - výborná 3.
- VD - Olinka z Berounské bašty - velmi dobrý
- (Ox z Jirkova Dvora, Sarah Rivie)
třída veteránů:
zleva Frenzi, Romance:
dorost feny:
zleva VN1 Fantazzy, VN2 Duchess, VN3 Ebby:
dorost psi:
zleva VN1 Dak, VN2 Kery, VN3 Indor:
mladé feny:
zleva VD1 Gala, VD2 Fíbí, VD3 Hollyday:
mladí psi:
zleva VD1 Oliver, VD2 Dax, VD3 Xarry, VD4 Fambo:
dospívající feny:
zleva VD1 Iša, VD2 Tarra, VD3 Bastilla:
dospívající psi:
zleva VD1 Semino, VD2 Xatto:
pracovní feny:
zleva V1 Bona, V3 April, V5 Katti, V6 Evanescence:
pracovní psi:
zleva V1 Willy, V2 Ilan, V3 Gall, V4 Brego, V5 Verdi: