Klubová výstava vítězů Polička 2012
11. a 12.8. se v Poličce konala klubová výstava vítězů, kompletní výsledky výstavy a fotografie naleznete zde.
Klubová výstava vítězů 2012
Kromě kompletních výsledků všech tříd na KVV 2012, které budou brzy doplněny, přinášíme také spoustu fotografií z této výstavy, tyto fotografie budou postupně přidávány do rubriky Fotostudio KVV 2012.
Z našich psů a fen a našich odchovů se výstavy zúčastnili tito jedinci:
pokud naleznete ve výsledcích jakékoliv nesrovnalosti...
...informujte mě, prosím, buď telefonicky na čísle 777 860 720 či emailem na sherak@email.cz a případné chyby budou obratem opraveny, předem děkuji
Petra Knihová, sherak
Kluboví vítězové roku 2012:
třídy pracovní:
třída pracovní psi
(rozhodčí Ing. Karel Strouhal)
- VA1 - Ricki Hartis Bohemia - výborný V-A 1, CAC, Klubový vítěz
- VA2 - Sando vom Baruther Land - výborný V-A 2, Res.CAC
- V1 - Alex R Veemtroppens - výborný 1.
- V2 - Horbo Framato Rolau - výborný 2.
- (Quanton Framato Rolau, Varra Irluka)
- V3 - Max Moravia Kar-Mi - výborný 3.
- (Idol Riwal Hof, Jenny Moravia Kar-Mi)
- V4 - Unox Vitaxis - výborný 4.
- V5 - Ikar Mihapa - výborný 5.
- (Cando von Steffen Haus, Hesy Mihapa)
- V6 - Yukon Starý Samotár - výborný 6.
- V7 - Irros Hartis Bohemia - výborný 7.
- V8 - Hardy Gard Bohemia - výborný 8.
- (Apolo Gard Bohemia, Flinta Gard Bohemia)
- V9 - Vinty Sherak - výborný 9.
- V10 - Solo z Agíru - výborný 10.
- V11 - Wesley Rumina Moravia - výborný 11.
- V12 - Xamb Perunius Bohemia - výborný 12.
- V13 - Bruce Abides - výborný 13.
- V14 - Eros z Agíru Bohemia - výborný 14.
- (Ray vom Fichtenschlag, Vicky Vitaxis)
- V15 - Ceyss Hartis Bohemia - výborný 15.
- V16 - Brett Bofilari - výborný 16.
- V17 - Swan Perunius Bohemia - výborný 17.
- V18 - Alex Pančavská stezka - výborný 18.
- (Imman Avax Hof, Dorsi Mir-Jar)
- V19 - Vasco Vitaxis - výborný 19.
- V20 - Berry Beskyd Tom-Box - výborný 20.
- V21 - Kery Kamoš-Durabo - výborný 21.
- (Panter Aritar Bastet, Axa Banasi)
- V22 - Edar Bofilari - výborný 22.
- (Hill Mihapa, Bessy Jihland)
- V23 - Okim u Alfréda - výborný 23.
- (Quin od Policie ČR, Ivery z Františkovy zahrady)
- V24 - Qvenn z Krupičkova mlýna - výborný 24.
- V25 - Ax z Kuřimského háje - výborný 25.
- (Hasko vom Gern-Tal, Pira Hartis Bohemia)
- V26 - Akir Bron Anrebri - výborný 26.
- (Bakiv Salztal blick, Gwen Anrebri)
- V27 - Ox z Jirkova dvora - výborný 27.
- (Reno Jipo-Me, Holy z Vajsbachu)
- V28 - Sharon Favory Cross - výborný 28.
- (Charik Galan Nalag, Kessy Eqidius)
- V29 - Macky Anrebri - výborný 29.
- VD30 - Tobiáš Anrebri - velmi dobrý
- (Javir vom Talka Marda, Gizi Anrebri)
- VD31 - Whisky Anrebri - velmi dobrý
- (Frankie Anrebri, Paddy Eqidius)
- VD32 - Sebastian Anrebri - velmi dobrý
- (Xanto v. Weinbergblick, Gizi Anrebri)
- VD33 - Daris Panatax - velmi dobrý
- VD34 - Kern Galán Nalag - velmi dobrý
- (Javir vom Talka Marda, Codeta Galán Nalag)
- VD35 - Roxy Honajzer - velmi dobrý
- (Charik Galán Nalag, Onta Honajzer)
třída pracovní psi - dlouhosrstí
(rozhodčí Ing. Karel Strouhal)
třída pracovní feny
(rozhodčí Ing. Jiří Novotný)
třída pracovní feny - dlouhosrsté
(rozhodčí Ing. Jiří Novotný)
třídy dospívajících:
dospívající psi
(rozhodčí pan Jiří Kučera)
- VD1 - Ungo Suché Lazce - velmi dobrý 1., Vítěz třídy
- VD2 - Ozzy Hartis Bohemia - velmi dobrý 2.
- VD3 - Semino vom Natoplatz - velmi dobrý 3.
- VD4 - Justin Vantaris - velmi dobrý 4.
- VD5 - Valdo Framato Rolau - velmi dobrý 5.
- VD6 - Pharos z Jenive - velmi dobrý 6.
- VD7 - Boddy Znerop - velmi dobrý 7.
- VD8 - Chezop z Lintichu - velmi dobrý 8.
dospívající feny
(rozhodčí pan Jiří Kučera)
- VD1 - Shakira von Alcudia - velmi dobrý 1., Vítěz třídy
- VD2 - Orssa Hartis Bohemia - velmi dobrý 2.
- VD3 - Freja Vitaxis - velmi dobrý 3.
- (Furbo von der Kleinen Ranch, Nicka Vitaxis)
- VD4 - Era Koz-Mar - velmi dobrý 4.
- (Icon von Bad-Boll, Cora z Joz-Dunu)
- VD5 - Zara Perunius Bohemia - velmi dobrý 5.
- VD6 - Merry Mirtan Bohemia - velmi dobrý 6.
- VD7 - Ebony Vitaxis - velmi dobrý 7.
- VD8 - Natali Ant-Mir - velmi dobrý 8.
- VD9 - Chelsea von Haus Iv-Re - velmi dobrý 9.
- VD10 - Bastilla ze Zevlova dvora - velmi dobrý 10.
- VD11 - Bonny Znerop - velmi dobrý 11.
třídy mladých:
mladí psi
(rozhodčí Albín Majsniar)
- VD1 - Totilas von Alcudia - velmi dobrý 1., Vítěz třídy
- (Furbo von der Kleinen Ranch, Wesni von der Zenteiche)
- VD2 - Yimmy Provocativo - velmi dobrý 2.
- VD3 - Fram z Agíru - velmi dobrý 3.
- VD4 - Winner Ornis Bohemia - velmi dobrý 4.
- VD5 - Obama Mir-Jar - velmi dobrý 5.
- VD6 - Omar Mir-Jar - velmi dobrý 6.
- VD7 - Wilmar Framato Rolau - velmi dobrý 7.
- VD8 - Sonny Moravia Kar-Mi - velmi dobrý 8.
- VD9 - Dirro z Lintichu - velmi dobrý 9.
- (Maestro de Quevedo, Bakira vom Suentelstein)
- VD10 - Onasis Mir-Jar - velmi dobrý 10.
- VD11 - Dax Fabare Bohemia - velmi dobrý 11.
- (Dux di Casa Massarelli, Lotty von der Piste Trophe)
- VD12 - Kirby Gard Bohemia - velmi dobrý 12.
- (Garos d´ Ulmental, Biggi Gard Bohemia)
- VD12 - Wasco Ornis Bohemia - velmi dobrý 12.
- VD13 - Etsch z Agíru Bohemia - velmi dobrý 13.
- VD14 - Cassidy Beskyd Tom-Box - velmi dobrý 14.
- VD15 - Apolo ze Stříbrnických Pasek - velmi dobrý 15.
- VD16 - Quantto Hartis Bohemia - velmi dobrý 16.
- VD17 - Socco Hartis Bohemia - velmi dobrý 17.
- VD18 - Cit z Mrštíkovy ulice - velmi dobrý 18.
- VD19 - Morpheus Anrebri - velmi dobrý 19.
mladé feny
(rozhodčí pan Albín Majsniar)
- VD1 - Wella Framato Rolau - velmi dobrý 1., Vítěz třídy
- VD2 - Elischa z Agíru Bohemia - velmi dobrý 2.
- VD3 - Cedra od Nechranic - velmi dobrý 3.
- VD4 - Sofie Moravia Kar-Mi - velmi dobrý 4.
- VD5 - Bsxi z Sosnowego zakatka - velmi dobrý 5.
- (Wallace aus Wattenscheid, Xoxi v Frankengold)
- VD6 - Ola Larope - Czech - velmi dobrý 6.
- VD7 - Gala z Kyjovského údolí - velmi dobrý 7.
- VD8 - Gerda Vitaxis - velmi dobrý 8.
- VD9 - Wessy Ornis Bohemia - velmi dobrý 9.
- VD10 - Cesie Fabare Bohemia - velmi dobrý 10.
- VD11 - Klolli Gard Bohemia - velmi dobrý 11.
- (Garos dUlmental, Biggi Gard Bohemia)
- VD12 - Ebby z Agíru - velmi dobrý 12.
- VD13 - Galia z Kyjovského údolí - velmi dobrý 13.
- VD14 - Gera Koz-Mar - velmi dobrý 14.
- VD15 - Finity Sherak - velmi dobrý 15.
- VD16 - Utta Wolfeland - velmi dobrý 16.
- VD17 - Issis Ladeco - velmi dobrý 17.
- VD18 - Xira z Likonu - velmi dobrý 18.
- VD19 - Perla Mir-Jar - velmi dobrý 19.
- VD20 - Connie Schreidon - velmi dobrý 20.
- VD21 - Nika Perazma - velmi dobrý 21.
- VD22 - Diga Kondi Nova - velmi dobrý 22.
- VD23 - Cina z Mrštíkovy ulice - velmi dobrý 23.
mladé feny - dlouhosrsté
(rozhodčí pan Albín Majsniar)
- VD1 - Axa ze Stříbrnických pasek - velmi dobrý 1., Vítěz třídy
- VD2 - Aura Atoza - velmi dobrý 2.
třídy dorostu:
dorost II psi
(rozhodčí pan Vítězslav Fiala)
- VN1 - Iwan z Agíru Bohemia - velmi nadějný 1.
- VN2 - Niko z Ladvelu - velmi nadějný 2.
- VN3 - Teddy Hartis Bohemia - velmi nadějný 3.
- VN4 - Falco Fatall Gallero - velmi nadějný 4.
- VN5 - Isko z Leutschau - velmi nadějný 5.
- VN6 - Oliver z Kadaňského podhradí - velmi nadějný 6.
- VN7 - Etox Schreidon - velmi nadějný 7.
dorost II feny
(rozhodčí pan Vítězslav Fiala)
- VN1 - Tootsie von Thermodos - velmi nadějný 1.
- (Franco vom Kuckucksland, Pola von Thermodos)
- VN2 - Fantazzy z Lintichu - velmi nadějný 2.
- VN3 - Inna z Agíru Bohemia - velmi nadějný 3.
- VN4 - Renie Mihapa - velmi nadějný 4.
- (Esko del Giarizzo, Hera Mir-Jar)
- VN5 - Hessi z Joz-Dunu - velmi nadějný 5.
- VN6 - Dagher Hexer - velmi nadějný 6.
dorost feny - dlouhosrsté
(rozhodčí pan Vítězslav Fiala)
dorost I psi
(rozhodčí pan Vítězslav Fiala)
- VN1 - Nico Gard Bohemia - velmi nadějný 1.
- VN2 - Vando z Lipé Moravia - velmi nadějný 2.
- VN3 - Hakim Stěžovská zahrada - velmi nadějný 3.
- VN4 - Ogir Bri-Jack - velmi nadějný 4.
- VN5 - Jeff Plzeňský park - velmi nadějný 5.
- VN6 - Quork Anrebri - velmi nadějný 6.
- (Scoot Favory Cross, Frederica Anrrebri)
dorost I feny
(rozhodčí pan Vítězslav Fiala)
- VN1 - Delien Ornis - Bohemia - velmi nadějný 1.
- VN2 - Zahraa Irluka - velmi nadějný 2.
- VN3 - Donay Ornis - Bohemia - velmi nadějný 3.
- VN4 - Alexiss Irluka - velmi nadějný 4.
- VN5 - Corny od Ratibořské cesty - velmi nadějný 5.
- VN6 - Ája z Bruneswerde - velmi nadějný 6.
- VN7 - Odeta Bri-Jack - velmi nadějný 7.
- VN8 - Alba Framato Rolau - velmi nadějný 8.
- VN9 - Terezka z Gargamellu - velmi nadějný 9.
- VN10 - Beryl Atonika - velmi nadějný 10.
- (Tornado von der Paderquellen, Nike z Gilanu)
- VN11 - Ola vom Vogelsberger Südhang - velmi nadějný 11.
- (Pyke von Prevent, Isa vom Vogelsberger Südhang)/
- VN12 - Bea Atonika - velmi nadějný 12.
- (Tornado von der Paderquellen, Nike z Gilanu)//
dorost feny I - dlouhosrsté
(rozhodčí pan Vítězslav Fiala)
- VN - Berit Atonika - velmi nadějný
- (Tornado von der Paderquellen, Nike z Gilanu)
třídy veteránů:
veteráni psi
(rozhodčí ing. Karel Strouhal)
- V1 - Indo Starý Samotár - výborný 1., Nejlepší veterán
- (Newil van Contra, Elle Avax Hof)
- V2 - Zorro Dombai - výborný 2.
- (Xonar Framato Rolau, Odeta Dombai)
- V3 - Francesco Anrebri - výborný 3.
veteráni feny
(rozhodčí ing. Karel Strouhal)
- V1 - Chipsy Rumina Moravia - výborný 1., Nejlepší veterán
- V2 - Jasmin Ant - Mir - výborný 2.
- (Quick vom Gletschertopf, Hillary Ant - Mir)
- V3 - Alma Salli Bohemia - výborný 3.
- (Ursus aus Agrigento, Betty Dlhá Roveň)
- V4 - Rachel Avax Hof - výborný 4.
- (Hill vom Germannshof, Bacara Avax)
- V5 - Nike z Gilanu - výborný 5.
- (Sämmo vom Haus Dexel, Zaira z Gilanu)
Na KVV 2012 byli delegováni tito rozhodčí v třídách:
- pracovní psi ing. Karel Strouhal
- veteráni psi ing. Karel Strouhal
- dospívající psi Jiří Kučera
- mladí psi Albín Majsniar
- dorost psi II Vítězslav Fiala
- dorost psi I Vítězslav Fiala
- pracovní feny ing. Jiří Novotný
- veteráni feny ing. Karel Strouhal
- dospívající feny Jiří Kučera
- mladé feny Albín Majsniar
- dorost feny II Vítězslav Fiala
- dorost feny I Vítězslav Fiala
- chovatelské stanice Jiří Kučera, Vítězslav Fiala
- odchovy po plemenících ing. Karel Strouhal, ing. Jiří Novotný
- povahy Luboš Jánský
- figuranti Heinzke Patrik, Kubec Josef, Radomír Kupka,
Rozdělení tříd:
- třída dorostu I 6 - 9 měsíců
- třída dorostu II 9 - 12 měsíců
- třída mladých 12 - 18 měsíců
- třída dospívajících 18 - 24 měsíců
- třída pracovní 2 - 8 let
- třída veteránů od 8 let
podle platných ustanovení výstavního řádu Českého klubu německého ovčáka a ČMKU musí jedinec dosáhnout požadovaného stáří pro příslušnou třídu jeden den před konáním výstavy, t.j. 10.8.2012
Uzávěrky přihlášek:
- 1. uzávěrka 11.7.
- 2. uzávěrka 27.7.
Výstavní poplatky:
- 1. uzávěrka
- 1. pes 400,- Kč pro členy ČKNO (nečlen 600,- Kč)
- 2. pes 200,- Kč pro členy ČKNO (nečlen 400,- Kč)
- 2. uzávěrka
- 1. pes 500,- Kč pro členy ČKNO (nečlen 800,- Kč)
- 2. pes 300,- Kč pro členy ČKNO (nečlen 600,- Kč)
- veteráni 300,- Kč
- chovatelké skupiny zdarma
zúčastněným veteránům se výstavní poplatek vrátí po vyhlášení výsledků třídy veteránů
poplatky se hradí na účet číslo 1284922369/0800
Česká spořitelna, a. s.
název účtu: ČKS ZKO 525 Polička
Jako variabilní symbol uvádějte datum narození ve formátu DDMMRRRR. Do zprávy pro příjemce uvádějte jména psů s chovatelskou stanicí, za které je poplatek placen.
Program KVV 2012:
Sobota 11.8.2012
7.00 – 8.30 - přejímka psů
9.00 – 9.15 - slavnostní zahájení výstavy
9.15 – 11.30 - zkouška povahy pracovních psů a pracovních fen
11.30 – 12.15 - odchovy po plemenících
12.15 – 13.00 - veteráni – posouzení i vyhlášení výsledků
13.00 – 14.00 - polední přestávka
od 14.00 - statické posouzení všech tříd
dorosty – posouzení i vyhlášení výsledků
od 21.00 - společenský večer
Neděle 22.8.2012
9.00 – 12.00 - dokončení posuzování tříd mladých a dospívajících
12.00 – 13.00 - polední přestávka
13.00 – 15.00 - finále tříd pracovních psů a fen
15.00 – 16.00 - soutěž chovatelských stanic
16.00 - ukončení výstavy